Наши новости

Автограф-сесія Тараса Загороднього

22 квітня у п’ятницю керуючий партнер Національної антикризової групи Тарас Загородній на Міжнародному фестивалі «Книжковий арсенал» (м. Київ, вул. Лавська, 12) біля стенду видавництва «Фоліо» проведе автограф-сесію своєї книги «Технології лідерства та харизми. Для політиків і бізнесменів». Ця книга також є корисною для усіх, хто бажає стати успішним.

Автограф сесія триватиме з 15.00 до 15.45.

Для усіх, хто придбає книгу, Тарас Загородній надасть безкоштовну консультацію та корисні порали з питань побудови кар’єри політика та проведенню виборчих кампаній.

Короткий зміст:

Неписані закони влади: типові політичні інтриги та як їм протистояти.

Планування кар’єри політика: етапи, ресурси, терміни.

Нові підходи у виборчій кампанії на виборах у 2016 році.

Інформація про автора

Тарас Загородній, керуючий партнер Національної антикризової групи

У політичному консалтингу понад 15 років. Бере участь у виборчих кампаніях як локального, так загальноукраїнського рівня. Спеціалізується на методах впливу, прихованій мотивації, маніпулятивних технологіях, політичному та корпоративному PR.

Серед клієнтів — відомі політики, власники бізнесу, топ-менеджери компаній великого та середнього бізнесу.

Автори книги «Мистецтво впливу: секрети виступів політика-переможця», практичних посібників «Запуск та ведення переможної мажоритарної кампанії» та співавтор посібника «Бліц-кампанія за 28 днів», автор тренінгу «Секрети виступів політика-переможця: методики переконання виборців», співорганізатор семінарів-практикумів «Ефективний старт виборчої кампанії на мажоритарному окрузі», автор тримісячного курсу «Кар’єра політика. Як перемагати у боротьбі за владу», автор курсу «Як перемагати в інтригах: політика, бізнес, кар’єра, менеджмент», організатор і доповідач Першого професійного курсу підготовки політтехнологів та політ консультантів, автор книги «Технології лідерства та харизми. Для політиків і бізнесменів».

Відеоканал Тараса Загороднього на Youtube

Відеоканал Національної Школи  політичного менеджменту на Youtube

Відеоканал Національної Школи політичного менеджменту